fbpx
laoder

Wyobraź sobie, że możesz powiesić ramki ze zdjęciami na ścianie bez użycia gwoździ lub przymocować wieszaki w łazience bez stosowania kleju. Wszystko to w łatwy i szybki sposób, co ważne – bez zabrudzeń oraz trwałych uszkodzeń. Takie właśnie możliwości daje RST, czyli bezinwazyjny system montażu o wszechstronnym zastosowaniu, którego zalety przydatne będą w każdym domu. Sprawdź, czym jest system RST i jak Ty mógłbyś z niego skorzystać.

Co to jest RST – bezinwazyjny system montażu dla Ciebie

System RST jest innowacyjną taśmą do montażu, która wykorzystując najwyższej jakości „rzep”, staje się jednocześnie wygodna i trwała. W odróżnieniu od tradycyjnych taśm dwustronnych daje możliwość wielokrotnego mocowania przedmiotu oraz stosowania jej do różnorodnych materiałów. W ten sposób jednym, co ogranicza Cię w jej używaniu, jest waga planowanych do przymocowania przedmiotów … oraz Twoja wyobraźnia. RST nazywany jest bezinwazyjnym systemem montażu, ponieważ nie wymaga specjalistycznego sprzętu montażowego. Może być więc stosowany wszędzie, gdzie tego potrzebujemy.

Zalety korzystania z systemu RST

  • Bez wiercenia. Montaż przedmiotów z pomocą systemu RST odbywa się szybko i łatwo. Brak konieczności używania wiertarki sprawia, że może być wykorzystywany nawet osoby, które nigdy nie doświadczyły prac monterskich czy podobnego typu zadań.
  • Bez kurzu. Brak wiercenia to również brak pyłu i kurzu. Taśma RST daje możliwość błyskawicznego przymocowania przedmiotu bez konieczności sprzątania / wykonywania porządków.
  • Bez hałasu. System RST może być stosowany niemalże o każdej porze dnia i nocy, ponieważ nie wymaga głośnych prac: docinania, stukania czy wiercenia. Zatem , mocuj swoje przedmioty nawet w nocy.
  • Bez gwoździ i wkrętów. Oznacza to więc mocowanie przedmiotów bez trwałych uszkodzeń, np. dziur w ścianach, nieestetycznych pozostałości kleju lub innych uszkodzeń. Daje to możliwość częstej zmiany aranżacji dekoracji we wnętrzach oraz stosowania systemu RST również w wynajmowanych pomieszczeniach.
  • Do wielu różnych materiałów. System RST może być stosowanych między innymi do papieru, drewna, szkła, PVC lub tkanin bawełnianych. Wszechstronność jego zastosowania decyduje o jego przydatności jak i popularności.

Przykłady zastosowania

Bezinwazyjny system RST okaże się przydatny wtedy, gdy zależy nam na przymocowaniu obrazków lub innych dekoracji do ściany, zamocowaniem przy łóżeczku dziecka niewielkiej lampki lub haczyków na przyrządy kuchenne nad blatem. Poza mocowaniem do ścian da możliwość wykorzystania do tkanin, zastępując urwany guzik w poszewce lub przymocowując poduszki do siedziska na tarasie zabezpieczając je przed podmuchem wiatru. Szukasz pilota do TV, zamocuj go pod blatem stołu, już zawsze będzie pod ręką. Kolejnymi przykładami wykorzystania RST mogą być:  montaż apteczki czy latarki w samochodzie. Jednak każdorazowo należy pamiętać o wadze przedmiotu oraz o tym, aby powierzchnia klejenia była równa, sucha i czysta. Najlepsze efekty zauważyć można na równych i twardych powierzchniach, np. ścianach lub szafkach w kuchni. Jednak przy niewielkiej wadze przedmiotu (jak np. w przypadku poduszek) efekty klejenia również spełnią Państwa oczekiwania. Więcej informacji na www.weninger.pl/rst